GUDUVANCHERY(Arul Nagar 900sq.ft)
Overview
Location
GUDUVANCHERY(Arul Nagar 900sq.ft)
Starting Price
2430000
Build up
900
UDS
360
BHK
2
Total Floors
2
Property on the floor
1
Parking
Covered
Age of the property
10
Auction Date
May 26, 2026
EMD Date
May 25, 2026
EMD price
243000
Facing
South
Property Status
Vacant